Nasza Historia

RRS Sp. z o.o. S.K.A. powstała w miejsce spółki Dablex. Od 25 lat produkujemy najwyższej jakości rynny stalowe RAIKO®

oraz ekskluzywne dachy stalowe QUALES®.

Nasze produkty dostępne są już m.in. w Polsce, Szwecji, Finlandii, Litwie, Łotwie, Estonii, Rosji, Białorusi, Ukrainie, Czechach, Słowacji a także w Rumunii, Kazachstanie i Azerbejdżanie a grono międzynarodowych dystrybutorów stale się powiększa.

Nasza Wizja

"Bezpieczny Dom i Szczęśliwa Rodzina". idealnie odzwierciedla naszą misję. 

W ramach projektu RAIKO® Oxygen Partner dla naszych klientów i ich rodzin tworzymy specjalne programy partnerskie, lojalnościowe, organizujemy szkolenia, konkursy i inne stałe oraz okazjonalne projekty marketingowe stanowiące dodatkową wartość dla naszej współpracy.

Technologia

Rynny RAIKO® i Dachy Quales powstają w oparciu o najnowocześniejszą technologię tłoczenia blach na zimno. Bogaty i stale modernizowany park maszynowy obsługiwany jest przez  wykwalifikowaną kadrę. Najwyższa dbałość o idealne dopasowanie każdego detalu, indywidualne podejście do wymagań rynków regionalnych czy nawet  indywidualnego klienta, leżą u podstaw sukcesu naszych produktów.

 
 

Co nowego?

RAIKO rodzinnie.

Zmieniamy się dla Ciebie. Nowa kampania reklamowa, nowe twarze RAIKO. Zmiana naszego wizerunku to nie tylko ładne zdjęcia czy nowa strona. Tworzymy nowe programy z myslą o Twojej rodzinie.

RAIKO Oxygen - rozwija się

Pierwsze karty VISA wydane. W ramach projektu RAIKO® Oxygen Partner dla naszych dystrybutorów i wykonawców, tworzymy także specjalne programy partnerskie, lojalnościowe, organizujemy szkolenia, konkursy i inne stałe oraz okazjonalne projekty marketingowe stanowiące dodatkową wartość dla naszej współpracy. Szczegóły u naszych przedstawicieli oraz na stronie www.raiko.com

Openbenefit od RAIKO

Będąc naszym Partnerem otrzymasz dostęp do spersonalizowanej platformy rabatowej Openbenefit. Korzystaj z całą rodziną z setek ofert ze zniżkami sięgającymi nawet 90%. turystyka, kultura, rozrywka, bilety do kina, moda, motoryzacja, dla domu, dla dzieci, szkolenia i wiele innych… Już niebawem nowa platforma rabatowa. Na start mamy kilkaset darmowych Pakietów powitalnych za darmo. obowiązuje kolejność zgloszeń.

1 / 1

Please reload

 
Trwały i bezpieczny dach
dla Twojej rodziny.

TRWAŁOŚĆ

Dachy QUALES® i Rynny RAIKO®

to wybór na pokolenia. 

Na systemy rynnowe z linii Premium udzielamy

30 LAT GWARANCJI, a na dachy nawet 50 LAT GWARANCJI.

To mówi samo za siebie... po co pisać więcej.

Atuty naszych produktów

Dziecinnie proste.
Zrób to sam. 

ŁATWY MONTAŻ

Prosty i łatwy montaż. Żadnych trwałych połączeń nitami czy wkrętami.
Systemy RAIKO® to jedne z najprostszych do zamontowania
systemów orynnowania na rynku. Montaż oraz wszelkie naprawy czy konserwacje,

wykonasz bez pomocy ekip dekarskich

i specjalistycznych narzędzi.

Łącz jak i z czym chcesz.

KOMPLETNOŚĆ I KOMPATYBILNOŚĆ

Systemy RAIKO® są w 100% kompletne i w pełni kompatybilne ze skandynawskimi systemami orynnowania. W przypadku wymiany dowolnych elementów systemu, możesz nabyć produkty RAIKO® i połączyć je ze swoim, dotychczasowym systemem orynnowania, który masz już zainstalowany na swoim dachu.

 

10 przewag konkurencyjnych RAIKO

Najwyższa jakość w dobrej cenie

W przeciwieństwie do innych producentów, którzy traktują rynny jedynie jako dodatek, my skupiamy się przede wszystkim na rynnach, dlatego też możemy zapewnić najlepszy stosunek najwyższej jakości do atrakcyjnej ceny a nasza oferta w zakresie orynnowania, w porównaniu z konkurencją, jest bardzo szeroka.

Trwałość

System orynnowania RAIKO® Premium produkowany jest z najwyższej jakości stali (0,6mm) obustronnie cynkowanej (275g / m2) i powlekanej powłoką GreenCoat® RWS (2x35μm). Rynny ze stali powlekanej są trwalsze oraz bardziej odporne na zarysowania i zróżnicowane warunki atmosferyczne niż najpopularniejsze na rynku systemy rynnowe z PCV, cynku lub alucynku. Dzięki zastosowaniu stali powlekanej, zamiast cynku lub PCV, rynny RAIKO® zdecydowanie dłużej zachowują właściwości użytkowe i estetyczne.

Wydłużona Gwarancja

Na orynnowanie w systemie RAIKO® Premium udzielamy 30 lat gwarancji na korozję perforacyjną i 15 lat na utratę koloru. Na dachy QUALES® udzielamy nawet 50 lat gwarancji.  Konkurenci w segmencie rynien stalowych udzielają zazwyczaj jedynie 15 letniej gwarancji na korozję perforacyjną i żadnej gwarancji na kolor, zaś producenci orynnowania z PCV lub cynku, udzielają gwarancji jedynie na okres maksymalnie 10 lat.

Łatwość montażu systemu

System RAIKO® Premium jest jednym z najprostszych do zamontowania systemów na rynku. Montaż nie wymaga, trwałych połączeń elementów nitami czy wkrętami, jak to ma miejsce w wielu innych systemach. Montaż oraz wszelkie naprawy czy konserwacje systemu, mogą zostać wykonane bez pomocy ekip dekarskich i bez użycia specjalistycznych narzędzi.

Kompatybilność

System orynnowania RAIKO® Premium w przeciwieństwie do innych konkurencyjnych systemów, charakteryzuje się pełną kompatybilnością z tzw. systemami typu skandynawskiego. Jest to spore ułatwienie dla klienta, gdyż w przypadku konieczności wymiany części elementów systemu orynnowania, można nabyć produkty RAIKO® i połączyć je z systemem, który klient ma już zainstalowany na swoim dachu.

Szeroka oferta produktowa, kolorystyczna i rozmiarowa

Kolejną przewagą konkurencyjną systemu orynnowania RAIKO® Premium jest bardzo szeroka gama kolorystyczna oraz systemowa. Produkty RAIKO® są dostępne w 12 kolorach i w trzech rozmiarach 100/75, 125/90, 150/100. Konkurencja oferuje swoje systemy w maksymalnie dwóch rozmiarach i w mniejszej ilości kolorów.

Indywidualne dostosowanie

Wedle indywidualnego zapotrzebowania, jesteśmy w stanie dopasować akcesoria do wymagań rynków regionalnych czy nawet dla indywidualnego klienta. Jesteśmy jedynym producentem rynien, który jest w stanie dopasować akcesoria np. haki do specyficznych wymagań klientów na poszczególnych rynkach. Dla przykładu, na rynku słowackim wprowadziliśmy specjalny hak, którego inni producenci nie byli w stanie zaoferować.

Możliwość zamontowania na każdym typie dachu

Posiadamy w swojej ofercie wszystkie wykorzystywane na rynku haki i bolce, umożliwiające montaż systemu orynnowania RAIKO® do każdego rodzaju dachu tj. skośnego (pod każdym kątem), płaskiego, ceramicznego, cementowego, w tym dachu z każdego rodzaju blachy. Inni producenci oferują ograniczony wybór haków i bolców.

Proces produkcyjny

W procesie produkcyjnym, używamy najwyższej jakości stali powlekanej, produkowanej przez szwedzką hutę SSAB. Wytwarzana jest ona, przy użyciu najczystszych na świecie rud żelaza, znajdujących się w Kirunie.
Używana do powlekania stali, wielowarstwowa powłoka GreenCoat® RWS, dzięki użyciu olejów biodegradowalnych jest jedyną na świecie powłoką lakierniczą wolną od olejów przemysłowych, przyjazną środowisku, a jednocześnie dużo bardziej odporną na zarysowania i działanie promieni UV w porównaniu z powłokami stosowanymi przez innych producentów stali.
W przeciwieństwie do konkurencji, nasze haki, jako jedyni produkujemy z czarnej stali i dopiero po ich uformowaniu są one cynkowane i malowane. Dzięki temu, cała powierzchnia haka posiada ochronę antykorozyjną. W najlepszych konkurencyjnych systemach, haki nie posiadają pełnej ochrony antykorozyjnej, ponieważ, są produkowane już z ocynkowanej stali i w punktach cięcia czy wybijania uchwytów, pozostają powierzchnie niezabezpieczone przed korozją.

Dostępność na wielu rynkach

Kompatybilność naszego systemu jest sporym ułatwieniem przy współpracy z nowymi dystrybutorami, ponieważ mogą oni zamawiać tańsze produkty RAIKO® i oferować je swoim klientom, którzy dotychczas korzystali z innych systemów.
Dystrybutorzy mogą łączyć elementy systemu RAIKO® Premium z innymi systemami posiadanymi w ofercie, umożliwiając w ten sposób płynne przejście do sprzedaży kompletnych systemów RAIKO® nie czekając na wyprzedanie innych systemów orynnowania. Dzięki temu produkty RAIKO® dostępne są m.in. w Polsce, Szwecji, Finlandii, Litwie, Łotwie, Estonii, Rosji, Białorusi, Ukrainie, Czechach, Słowacji a także w Rumunii, Kazachstanie i Azerbejdżanie, a grono międzynarodowych odbiorców stale się powiększa.

Please reload

 

Galeria realizacji RAIKO® i  QUALES®

 

Zobacz także:

RAIKO Oxygen

  • RAIKO on Facebook
  • Google+ - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • RAIKO on Facebook
  • Biały Google+ Ikona

© 2019 by Raiko Polska  Sp. z o.o.   |   Gdańsk, Polska  |   www.raiko.com   |   info@raiko.com   |   +48 58 349 74 91

Create and Development by Oxygen Marketing Sp. z o.o. - OxygenUp.pl

www.raiko.com