O programie RAIKO® Oxygen Partner

W ramach projektu RAIKO® Oxygen Partner dla naszych Dystrybutorów i Wykonawców, tworzymy specjalne programy partnerskie, lojalnościowe, organizujemy szkolenia, konkursy i inne stałe oraz okazjonalne projekty marketingowe stanowiące dodatkową wartość dla naszej współpracy. O szczegóły zapytaj swojego Przedstawiciela RAIKO.
Będąc naszym Partnerem w programie RAIKO Oxygen otrzymasz też pakiet dodatkowych korzyści, dostęp do platformy Openbenefit i pełne wsparcie techniczne, handlowe, logistyczne, marketingowe, i wiele więcej...

RAIKO® Oxygen Partner

Dołącz do nas

Jeśli jesteś naszym Partnerem i jeszcze nie przystąpiłeś do Programu koniecznie zrób to teraz.


Uzupełnij poniższy formularz, kliknij na przycisk "Dołącz teraz"

lub skontaktuj się z Działem marketingu RAIKO.
marketing@raiko.com

Platforma Openbenefit

w ramach RAIKO® Oxygen Partner

Odkryj deszcz możliwości dla Ciebie i Twojej Rodziny.
Setki wyjątkowych ofert, promocji i rabatów na platformie Openbenefit.

 

Będąc naszym Partnerem otrzymasz dostęp do spersonalizowanej platformy rabatowej Openbenefit od RAIKO. Korzystaj z całą rodziną z setek ofert ze zniżkami sięgającymi nawet 80%. turystyka, kultura, rozrywka, bilety do kina, moda, motoryzacja, dla domu, dla dzieci, szkolenia i wiele innych…

 

Zamów i zapłać, jak chcesz, kartą, przelewem lub punktami zgromadzonymi w programie Raiko Oxygen.

 

Ponad 5000 Partnerów w całym kraju.

W naszym sklepie znajdziesz setki ofert takich partnerów jak: Tesco, Zalando, Douglas, Empik, Helios, Carrefour, Dajar, Cinema City, GoSport, Kruk, Vistula, Wólczanka, Poczta Kwiatowa, TicketPro, Multikino i wielu innych…

 

 
Jak uzyskać WelcomePack z dostępem do platformy Openbenefit?

Niezależnie czy jesteś Dystrybutorem, Dekarzem czy po prostu budując swój wymarzony dom zakupiłeś produkty RAIKO lub QUALES, możesz to zrobić na wiele sposobów:

 

 • Zapisz się do Newslettera i otrzymaj darmowy prezent WelcomePack z dostępem do platformy.

 • Zakup dowolne produkty RAIKO lub QUALES u dowolnego Dystrybutora w Polsce lub za granicą.

 • Jeśli dany dostawca nie bierze udziału w promocji wystarczy, że prześlesz zeskanowany dokument zakupu na adres marketing@raiko.com i swoje dane kontaktowe a prześlemy Ci darmowy WelcomePack.

 • Jeśli jesteś naszym Partnerem, Dystrybutorem skontaktuj się z Twoim Przedstawicielem RAIKO i uzyskaj WelcomePacki dla siebie i swoich klientów.

 • Jeśli jesteś Dekarzem, skontaktuj się ze swoim Dystrybutorem, u którego kupujesz produkty RAIKO, zamów i odbierz WelcomePack.

Potrzebujesz pomocy?

Przejdź do Centrum Pomocy
lub skontaktuj się z Obsługą Klienta – Infolinia +48 22 575 0777​
 

 

Karty przedpłacone

VISA RAIKO Oxygen Partner

Zdobądź biznesową lub przedpłaconą Kartę VISA RAIKO Oxygen.

Kartę możesz uzyskać na kilka sposobów, W zależności od tego jak uzyskałeś kartę, na start możesz otrzymać określoną kwotę środków do wydania na zakupy w platformie Openbenefit a także w dowolnym sklepie w Polsce. Zgromadzone środki możesz też wypłacać w bankomacie. Każda karta umożliwia pełny dostęp do platformy Openbenefit od RAIKO.
 

W ramach Programu RAIKO OXYGEN i Openbenefit
wydajemy trzy rodzaje kart.

 1. Karty VISA RAIKO Oxygen Partner (Business) przyznawane są Dystrybutorom i Dekarzom w wybranych okazjonalnych projektach i promocjach RAIKO. Na te karty możesz też zbierać punkty za zakup naszych produktów u wybranych dystrybutorów i korzystając z wybranych promocji. Po zalogowaniu się do platformy Openbenefit, zebrane punkty będziesz mógł zamienić na pieniądze i wydawać je w dowolny sposób.
   

 2. Karty przedpłacone VISA RAIKO Oxygen to karty dla każdego, które możesz wygrać w promocjach i konkursach RAIKO organizowanych w sieciach sprzedaży i w serwisach społecznościowych lub zamówić za pomocą Platformy RAIKO Oxygen dla siebie lub swoich klientów.​
   

 3. Karty zniżkowe RAIKO Oxygen Partner to karty dla Klientów i Partnerów RAIKO, które możesz uzyskać kupując nasze produkty, dołączając do programu partnerskiego RAIKO Oxygen, przystępując do "Projektu Dekarz", biorąc udział w konkursach itp.
  Są to karty bez żadnej kwoty na start, ale umożliwiają skorzystanie ze specjalnych promocji, rabatów RAIKO oraz umożliwiają dostęp i dokonywanie zakupów w platformie Openbenefit od RAIKO.

Jak zdobyć kartę przedpłaconą VISA RAIKO Oxygen?

 • ​Bierz udział w konkursach RAIKO i wygraj kartę przedpłaconą VISA RAIKO Oxygen wraz z dostępem do platformy Openbenefit.

 • Zamów kartą upominkową lub zniżkową Raiko Oxygen za pośrednictwem platformy Openbenefit od RAIKO.

 • Zapytaj się swojego Przedstawiciela o aktualne promocje i konkursy, w których można otrzymać Kartę VISA RAIKO Oxygen.

 • Jeśli jesteś Dystrybutorem możesz, także sam zorganizować promocje i zamówić karty przedpłacone VISA RAIKO Oxygen dla swoich klientów. W tym celu skontaktuj się z działem marketingu RAIKO marketing@raiko.com

 
Obsługa kart odbywa się na trzy sposoby:

 • Samodzielnie, po zalogowaniu się do naszej Platformy Openbenefit

 • Telefonicznie za pośrednictwem dedykowanej infolinii: 22 575 0777

 • W Bankowej Infolinii lub osobiście w oddziale Banku Handlowego S.A.  

Potrzebujesz pomocy?

Przejdź do Centrum Pomocy
lub skontaktuj się z Obsługą Klienta – Infolinia +48 22 575 0777

 
 

Zobacz także:

DO POBRANIA

Openbenefit

 • RAIKO on Facebook
 • Google+ - White Circle
 • LinkedIn - White Circle
 • RAIKO on Facebook
 • Biały Google+ Ikona

© 2019 by Raiko Polska  Sp. z o.o.   |   Gdańsk, Polska  |   www.raiko.com   |   info@raiko.com   |   +48 58 349 74 91

Create and Development by Oxygen Marketing Sp. z o.o. - OxygenUp.pl

www.raiko.com